Vítejte na teen-spanker.cz

Laminát

17.06.2014

Informace

Přečteno: 2143

Komentářů: 0


Vítáme na našem novém webu všechny mladé začínající spankery. Je vám náct let a pozorujete na sobě, že vás vzrušují věci kolem výprasků na zadek? Nevíte co s tím? Hledáte odpovědi na nejrůznější otázky, jestli jste normální nebo ne apod? Pak jste na správném místě.


Tento server si klade za cím vyplnit prázdné místo na českém Internetu. Sexualita se týká, ať chceme nebo ne, i náctiletých a to i těch, kterým ještě není 15 let a mají sex zákonem zakázaný. Otázkou ale je na co všechno se tento zákaz vztahuje, protože pojem sex je hodně široký a každý si pod ním představuje různé věci.

 

Sexuální vývoj je v jisté podobě už od jedinců, kterým ještě není náct. Pouze jej většinou ještě jako sex nevnímají. Je známo, že např. někteří kluci začínají onanovat už zhruba od šesti let. Samozřejmě to nevnímají jako sex, ale je jim to prostě příjemné. Většinou na to přijdou náhodou a nemusí je to nikdo učit.

 

Teenager, který začne onanovat, tak už aspoň částečně ví, co dělá a o co jde. Může být ale zaskočen tím, že mu například stejné vzrušení jako onanie způsobí malý výprask na zadek a to ať ve formě, kdy mu někdo částečně třeba jenom z legrace na zadek naplácá, nebo když je svědkem nějakého výprasku, který dostane někdo jiný v jeho okolí nebo když ho vodí třeba jenom v televizi. Taky ale může přijít nutkání plácnout přes zadek třeba některého spolužáka, třeba i mladšího. Je toto všechno normální? Nebo je to úchylné? Tak to je otázka, kterou si teenager položí po tom, co zjistí, že vo sexuálně vzrušuje i něco jiného, než jenom samotné holky (u holek samozřejmě kluci).

 

Otázkou je, co je v sexu normální a co je úchylné? Byly časy, kdy se za úchylku považovala homosexualita a byly snahy ji léčit. Dnes ji sexuologové řadí mezi sexuální menšiny. Zkušení sexuologové už takovéto odlišnosti nenazývají úchylkami a některé z nich jsou už i pojmenované. Patří mezi ně i masochismus a sadismus, což jsou oblasti, kterými se zabýváme na tomto serveru a které jsou označovány jako BDSM.

 

Většina serverů, které se zabývají BDSM, jsou ale v režimu porno serverů, tedy při vstupu se dotáží návštěvníka, zda mu již bylo 18 let a poked ne, tak ho požádají, aby server opustili. Paradox je v tom, že patnáctiletý spanker již má zákonem povolený sex a tedy i erotický výprask, který je v jeho případě jeho součástí, ale na podobný server jít nesmí. Při tom na většině lepších BDSM server je mimo porna i vysvětleno, co to vlastně BDSM je. Tyto informace můžeme sice najít třeba i na wikipedii, ale na ní se začínající spanker dočte pouze základní informace.

 

Pokud si ale někdo např. v jedenácti letech uvědomí, že je spanker, určitě si bude klást spoustu otázek. Jsem normální nebo jsem úchyl? Mám šanci se nějak uspokojit, že mi někdo dá malý výprask na zadek, který mě vzrušuje? Pokud ano, kdo? Kde ho najdu? A nebo obráceně, mám šanci najít někoho, komu je příjemné dostat ode mě malý výprask na zadek? A pokud ano, kde ho najdu?

 

Veškeré seznamky s tématikou BDSM jsou totiž striktně od 18 let. Takže zde má problémy např. i šestnáctiletý spanker. Pokud si zde podá inzerát a pravdivě uvede věk, většinou mu ho smažou. Ostatně na takovémto serveru nemá co dělat, když je od osmnácti let. Další věcí je, že pro hodně mladého spankera je seznamování přes internet výrazně nebezpečnější, než pro dospělé jedince. Ale jde se seznámit v reálu? V jedné třídě třeba mohou být dva malí spankeři, ale nemusí o sobě vůbec vědět. Nikdo se tím totiž nechlubí. Takže se to pozná většinou jenom náhodou.

 

Této tématice se tedy chceme na našem serveru věnovat. Vytvořili jsme redakci, v které jsou lidé různého věku, kteří ale všichni mají s BDMS nějakou zkušenost a to zkušenost od věku teenergerského. Dali jsme se dohromady více méně náhodou a vznikl nápad, postavit tento server a podělit se o naše zkušenosti s ostatními. Všichni jsem si totiž před léty kladli výše uvedené otázky. Výhodou je také to, že naši redaktoři jsou ve věkovém rozpětí od patnácti až do pětapadesáti let.

 

Začínáme magazínem, v kterém se budeme snažit různými články sdělit naše zkušenosti a poradit v obecné rovině. Časem uvažujeme o seznamce a diskusním fóru. Chceme být otevřeným serverem, takže rádi přivítáme i vaše podněty a zkušenosti, které nám můžete posílat na email redakce(zavináč)teen-spanker.cz. V brzké době bychom rádi otevřeli i poradnu a odpovídali na dotazy, které můžete psát na email poradna(zavináč)teen-spanker.cz. Odpovídat budeme emailem a plánujeme častěji frekventované odpovědi dávat i do článků.

 

Pokud se server dobře rozjede a bude mít kladnou odezvu, můžeme zklusit sehnat na spolupráci i odorníky – sexuologa a právníka, kteří by případně odpovídali na speciálnější dotazy z poradny a nebo bychom s nimi udělali rozhovor formou článku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
09.05.2021