Pravidla našeho serveru

Laminát

17.06.2014

Informace

Přečteno: 1649

Komentářů: 0


Přinášíme pravidla, která bychom chtěli, aby návštěvníci našeho serveru dodržovali a respektovali, aby mohl úspěšně sloužit svému účelu.


Náš server je určen hlavně mladým spankerům, kteří hledají první zkušenosti se spankingem a chtějí se orientovat sami v sobě. Nebráníme se diskusním příspěvkům od dospělých spankerů, ale vše musí mít takovou úroveň, aby to bylo přístupné mládeži. Rovněž, zapojí-li se do diskuse dospělý, chceme, aby uvedl pravdivý věk a nevydával se za dítě. Některé přísěvky seřezaných chlapců vypadají na první pohled věruhodně, ale když si v Google.cz najdeme, že jsou zveřejněny ve stejném znění na různých serverech a v zcela různých časech, je jasné, že je psal dospělý a že jsou výplodem jeho fantazie.

 

Člověk, který se spankingem zabývá jako dospělý, ale problémy ze začátků z dětství zná, může samozřejmě přispět radou. Bude to vítáno.

 

Pokud někdo nechce vzít na vědomí realitu toho, že i děti nějí tyto problémy, nechť tento server nenavštěvuje. Není vhodné, pokud bude mladého spankera, který se zapojí do diskuse, traumatizovat nevhodnými komentáři.

 

S postupným přidáváním funkcí se budeme snažit server monitorovat a vyeliminovat to, aby jej dospělí jedinci s nekalými úmysly využívali k obtěžování mladých spankerů, ve snaze je kontaktovat osobně pod jednou identitou (vydávat se za jejich vrstevníka). Z tohoto důvodu budeme v registraci, která se připravuje požadovat některé údaje, které nejsou zase tam moc osobní a umožní zachování vaší anonymity, ale nám umožní vyhodnocování možných rizik. V databázi uživatelů tedy budeme sledovat jméno (myšleno nickname, což může být třeba křestní jméno nebo přezdívka, kterým by vás měli ostatní oslovovat), email, který bude současně unikátním loginem, kódované heslo, rok narození (nebudeme chtít celé datum narození) a pro potřeby budoucí seznamky město pobytu (nebudeme chtít celou adresu) a další údaje o vašich zájmech v této oblasti, které už budou nepovinné, ale nutné pro otevření vlastního profilu na připravované seznamce.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
09.05.2021