Druhé rady

Laminát

18.06.2014

Rady a názory

Přečteno: 2491

Komentářů: 0


Přínášíme vám další rady pro naše teen spankery.


Minule jsme si v Prvních radách vysvětlili, jaký je vztah mezi sumbisivním spankerem a dominantním spankerem. Teď ale, jak si takového kamaráda sehnat? To je poměrně složitá věc. Ve věkové kategorii teenegerů sice spankeři jsou, ale není jich mnoho a nevíc je potřeba sehnat k submisivnímu domimantního a naopak. Dominantní spanker si s dominantním spankerem moc neužije, maximálně si můžou pokecat o svých zážitcíh a zkušenostech, pokud už nějaké mají. Podobně submisivní spanker si s druhým submisivním spankerem taky moc neužijí, pokud ten druhý nedokáže převzít druhou roli. Dobrou zprávou ale je, že dost spankerů je universálních a dokáží zvládnout obě role. Pokud se tedy sejde dominantní spanker s univesrálním spankerem, nezbude tedy tomu universálnímu, než na sebe vzít roli submisivního.

 

Jak hledat vhodný protějšek? Ze zkušenosti našich mladších členů redakce mohu zmínit, jak to chodí v reálu. Přes Internet to v tomot případě moc vhodné není. To by měl ale výhledově napravit náš server.

 

Většinou vyhledává spanker, který je dominantní a zkouší to na spolužáky ve školea nebo mkimo školu, ale v okolí. Většinou na ty mladší. Asi si to zase nejlépe uvedeme na příkladech.

 

Příklad 1

Na sídlišti bydlí dominantní spanker Dominik, kterému je 13 let. Na parkovišti si hrají s míčem dva desetiletí kluci Michal a Pavel. Povede se jim míčem kopnout do auta. Dominik to vidí a jde k nim s tím, že ví, komu to auto patří. Dominik jde ke klukům, sebere jim mmíč a řekne jim, že to viděl, že to auto je jeho táty a že si nemají kopat na parkovišti, ale mají jít na hřiště. Kluci chtějí utéct, ale Dominik má jejich míč. Dominik trvá na tom, že je musí potrestat a dá jim na vybranou zabavení míče a nebo že každý dostane 25 ran proutkem na zadek z nedaleko rostoucího keře.

Pavel je sice submisivní spanker, což ale Dominik neví, ale výprasku na zadek od Dominka se bojí. Sice ho ta představa trochu vzrušuje, ale Dominik to na něm nepoznal. Michal moc nepřipouští, žeby si nechal dát od Dominika na zadek. Pavlovi to ale vrtá v hlavě a tak se ptá, jak velké by ty rány byly. Při tom Dominikovi napoví, že protože auto trefili poprvné a na parkovišti hrají taky poprvé, měly by být malé. Dominik by dal radší střední, ale vidí v tom šanci, že bude aspoň něco. Když klukům sebere míč, tak tím moc nezíská. On z toho nebude mít nic a bude ještě žalobniček, když ho dá svému tátovi a kluci si pro něj budou muset přijít. Nemluvě ještě o tom, že kluci jsou dva a jsou mladší jenom o tři roky. Dakže kdyby se hodně snažili, by míč možná vybojovali zpět. Dominik teda souhlasí, že pro tentokrát budou ty rány jenom symbolické. Pavel řekne, že on to teda bere. Michal je Pavlův kamarád a míč je Pavla, tak nechce dělat Pavlovi problémy a bere to taky. Dominik ulomil proutek, kluci se předklonili, vystrčili zadky a každý dostal od Dominika pětadvacet symbolických ran na zadek. Dominik začal dávat výprask Pavlovi a začal od menších ran, ale trošku přidával a zkoušel, co Pavel vydrží. Pavlovi to bylo příjemné a tak si nechal líbit i větší rány. Navíc si nechal líbit i to, že mu jich dal Dominik o deset víc.

Po Pavlovi dostal na zadek Michal, který se hned ohradil, když mu Domninik začal dávat větší rány a tak Dominik zase ubral. Michal si rány počítal a nenechal si dát ani jednu navíc.

Dominikovi připadalo, že Pavlovi se asi ten výprask aspoň trochu líbil a Pavel měl jistotu, že Dominik je ten, koho hledá, koho baví dávat na zadek. Takže v následujících dnech se Pavel s Dominikem více sblížili a výprask si zopakovali. Tentokrát už nez Michala, který o výprask nestál.

 

Příklad 2

Tenhle příklad je z dřívější doby, kdy se ve školách o velkých přestávkách chodilo po chodbě. Stal se dvěma šesťákům Tomášovi a Petrovi. Trochu se rozdováděli a tak je zastavila služba, kterou tvořili dva deváťáci Marek a Karel. Kluci si museli stoupnout na vyhražený prostor a tam ještě s dvěma holkama čekat na konec velké přestávky. Potom je čekalo sbírání odpadků na chodbě v další pětiminutové části přestávky. Před koncem přestávky za nima kluci přišli a zeptali se jich, jestli se nechtějí se sbírání „vykoupit“. Kluci se zajímali jak. Odvedli je tedy na klučičí záchod, kde byl klid a řekli jim, že místo toho můžou dostal každý 25 ran pravítkem na zadek. Tomáš, který byl submisivní spanker, což ale velcí kluci nevěděli, řekl, že když nebudou moc velké, že on to bere. Petr zatím mlčel. Marek řekl, že budou symbolické přes slipy. Tomáš na to řekl, že jedině přes džíny, jinak nic. Marek tedy řekl, že dobře, že přes džíny, ale nebudou symbolické, ale budou menší až střední. „Ale spíš menší, jo?“, nedal se Tomáš. Marek na to kývnul. Pořád pro něj bylo lepší dát klukům na zadek apoň menší výprask, než žádný. Karel dohlížel, aby nikdo nepřišel a Marek dal na zadek nejdřív Tomášovi a potom si nechal dát i Petr.

Zazvonilo a kluci šli do třídy, nemuseli sbírat. Sbíraly jenom holky. Tomáš měl známost a jistě se domyslíte, že to nebylo naposled, co od Marka dostal na zadek.

 

Našly by se ještě další příklady, kdy třeba dostanou kluci symbolicky na zadek od učitele nebo od vedoucího kroužku.

 

Doufám, že jste si v obou případech všimli, že se přizpůsoboval ten, kdo byl dominantní spanker. Velikost výprasku nakonec určoval submisivní spanker. Samozřejmě, kdyby vám dal na zadek učitel, tak si asi moc vybírat nemůžete. Protože jsou ale na školách tělesné tresty zakázané, můžete očekávat, že případný výprask od učitele bude hodně malý (spíše symbolický), abyste si to nechali pro sebe. V tomto případě to ale většinou neznamená, že učitel je spanker, i když nějaký vztah k tomu mít může. Pokud ale máte ve škole učitele, který se rozhodl takto řešit kázeňský problém, je to pro vás šance, když budete chtít, od něj získat v budoucnu ještě nějaký další výprask. Pozor ale na to, že bude-li to moc brzo, může vám dát větší výprask, který vám už moc příjemný nebude.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
09.05.2021