Třetí rady

Laminát

19.06.2014

Rady a názory

Přečteno: 2058

Komentářů: 0


V třetích radách chceme poradit hlavně submisivním spankerům, aby si nenechali všechno líbit. Ujasněte si své meze a za ně nechoďte.


Z předchozích příkladů v Druhých radách jste viděli, jak rezolutně odmítl submisivní spanker Tomáš stáhnout před výpraskem džíny a jak si Pavel prosadil místo středního výprasku výprask malý. I když v případěš Pavla to nakonec dopadlo tak, že si střední výprask dát nechal, protože ho nebolel a líbil se mu, ale usmlouval menší výprask pro svého kamaráda Michala, který spanker nebyl.

 

Spankerům do 15 let bych doporučoval, aby trvali na výprasku přes oblečení, poklud je vyloženě nevzrušuje více výprask se staženými kalhotami přes slipy nebo na holou, což ale v tomto věku nepředpokládám. K nějakému kompromisu přistupujte případně až po té, co se s dominantním spankerem více poznáte, popřípadě skamarádíte. Trochu jiná je situace, pokud k erotickému výprasku přistupujete jako vzájemní kamarádi, než pokud k němu dochází pod tlakem, jako tomu bylo v příkladech z Druhých rad.

 

V Druhých radách v obou případech dominantí spanker submisivního spankera do jisté míry manipuloval pod tlakem. Pak je dobré vyvinout protitlak v podobě toho, že si vysmlouváte lepší podmínky. Tím dáte tomu dominantnímu najevo, že jste sice submisivní, ale jste si vědomi svých práv a máte určité meze, které po něm budete chtít, aby respektoval. Podle okolností potom můžete sami slevit, jako to udělal Pavel v 1. příkladě v Druhých radách. Dominik moc dobře pochopil, že Pavel si nechal dávat od něj větší rány, proto že ho nebolely a byly mu příjemné a ze stejného důvodu že si nechal dát i o deset ran víc.

 

Pokud vám není ještě 15 let, neměl by vám bez vašeho souhlasu dát na holý zadek nikdo mimo vlastních rodičů. Nejde jenom o to, že výprask na holou bolí víc, což lze vykomenzovat menšími ranami, ale že vás ten trestající okukuje. Pokud máte stažené kalhoty i slipy, je vám při výprasku vidět prakticky všechno. U někoho zo může (ale nemusí) zvyšovat riziko, protože když s evíce vzruší, může mít tendenci se hůře ovládat a v důsledku toho nedodržet to, co slíbil (dohodnuté meze). Proto je vždy lepší si zpočátku držet dominantního spankera dál od těla a když jej více poznáte a zkamarádíte se, mu případně dle vlastního uvážení dovolit víc.

 

Dále pozor na to, když si budete domlouvat velikost erotického výprasku, tak si raději nechte rezervu. Zejména pokud jste už při domlouvání vzrušeni, protože potom máte tendenci se přeceňovat a myslet si, že vydržíte středně velký výprask, ale ve skutečnosti vydržíte jenom malý výprask.

 

Počítejte s tím, že někteří dominantní spankeři vás budou respektovat více a někteří méně. To závisí na povaze. Citlivější spanker bude mít sám starost, jestli vás to nebolí moc. Jiný spanker ale může být tvrdší a vzrušuje ho, když vidí, že to toho, komu dává výprask bolí. Vždycky se teda bude pohybovat na hranici dohodnutých mezí nebo kousek za ní. Proto si u něj dejte raději rezervu a případně si i trochu zasimulujte.

 

Ideální stav asi je, když jsou spolu dva universální spankeři, kteří si role vyměňují. Výhoda je v tom, že obě role znají a tak většinou svoji dominantní roli nepřekračují. Ostatně pokud se jim to povede, můžete jim to po výměně rolí vrátit, aby viděli, že to není příjemné, když dají větší výprask, než jaký byl dohodnutý a ten přestane být příjemný a začne opravdově bolet. Pokud vám to někdo udělá opakovaně, doporučuju se s ním rozejít. Pokud byste mu to trpěli, lze očekávat, že by to časem ještě víc stupňoval. A výprask, který vás bolé a není vám příjemný, přiněmž se vzrušuje jenom ten, kdo ho dává, určitě není to, po čem toužíte.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
09.05.2021