Seznamka v provozu

Laminát

06.07.2014

Informace

Přečteno: 2777

Komentářů: 0


Dneska jsme spustili do provozu seznamku. Nyní již jsou vložené inzeráty vidět jak pro přihlášené, tak pro nepřihlášené uživatele.


Pokud si chcete na našem webu podat inzerát, musíte se zaregistrovat. Potom si můžete podat libovolný počet inzerátů v zatím třech rubrikách. Zaregistrovaní uživatelé mají možnost si inzeráty pohodlně prohlížet, mohou využívat různých filtrů a mohou na ně i odpovídat. Odpovídá se přes formulář, který odešle vaši odpověď přímo inzerentovi.

 

Inzeráty si můžete zobrazit nefiltrované nebo je můžete filtrovat v různých kombinacích podle věku (od do), místa a pohlaví. Filtr vám rovněž automaticky vyhledává pouze inzeráty, které se týkají vás. Je-li někomu např. 15 let, neukazují se mu inzeráty, v nichž je požadavek na věk např. od 20 do 30 let.

 

Na inzeráty se můžete podívat i bez registrace a přihlášení. V tomto případě ale nemáte k dispozici filtr, pouze si zvolíte rubriku a v ní vidíte všechny inzeráty. Na inzeráty také nemůžete odpovídat, pokud inzerent nezadal na sebe kontakt přímo do textu inzerátu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
09.05.2021