První rady

Spankery si nejprve rozdělíme do dvou základních skupin – submisivní a dominantní. Třeí skupinu, kterou není třeba nějak zvláště rozebírat, jsou universální spankeři, kteří jsou submisivnbí i dominantní zároveň. Vyhovují jim tedy střídavě obě role ma buď některou preferují nebo je mají obě na stejné úrovni.

 

Submisivní spanker je ten, kterého vzrušuje dostat výprask. Dominantní je ten, kterého vzrušuje někomu dát výprask. Každá z těchto skupin může být dále zaměřena na vztahy heterosexuální (kluk a holka) nebo homosexuální (kluk s klukem nebo holka s holkou), ale i universální, kdy submisivního vzrušuje výprask od kluka i od holky a kdy dominantního vzručuje dát výprask klukovi i holce.

 

Pokud se sejde submisivní a dominantní spanker a dohodnou se na provedení výprasku, pak je důležité, aby výprask byl příjemný oběma. To je celkem logické, ale ne každý submisivní spanker má stejné představy a ne každý dominantní spanker má stejné představy. I když ve věkové kategorii do 18 let, kterou se budeme zabývat hlavně, aby nemusely být velké rozdíly.

 

Vztah dvou spankerů je vždy kompromisem. V tomto případě ale platí, že se dominantní musí přizpůsobit submisivnímu a to v tom smyslu, že rámcové meze dává submisivní spanker. On určí, jak velký výprask chce dostat a dominantní spanker to musí respektovat a nebo výprask odmítnout. Uveďme si pár příkladů.

 

Příklad 1

Submisivní Michal 10 let chce dostat symbolický výprask přes džíny. Dominantní Franta 12 let dává rád malé až střední výprasky přes džíny a slipy. V tomto případě se mohou oba dohodnout a Michal do Franty dostane malý výprask přes džíny, s tím, že Michal se ozve, kdyby na něj byl výprask velký a Franta ubere, popř. skončí. Není správné, aby Franta nutil Michala, aby si aspoň na konec stáhl džíny a nechal si dát přes slipy. Michal tohle nechce a neměl by ustupovat, Franta musí tohle respektovat.

 

Příklad 2

Submisivní Martin 12 let chce dostat malý až střední výprask přes džíny. Dominantní Dominik 15 let rád dává střední až větší výprasky přes slipy a na holou. V tomto případě oba nemají společný zájem a záleží na Dominikovi, jestli bude mít zájem dát Martinovi středně velký výprask přes džíny a nebo jestli se oba rozejdou bez uskutečnění výprasku. Pokud Dominika ani trochu nevzrušuje dávat výprask přes džíny a nemá nikoho jiného, může zkusit být trpělivý a vyhovět Martinovi. Po čase může zkusit ho přemluvit, aby si džíny stáhnul a nechal si dát přes slipy jenom rukou malilinký symbolický výprask. Pokud to Martin nebude chtít, neměl by se do toho nutit. Pokud ale oba kluci budou mít společné i nějaké jiné zájmy a stanou se z nich kamarádi, je pravděpodobné, že mu vyhoví. Všimněte si, že ze strany Dominika je to druhý ústupek. Pokud si Martin nechá dát přes slipy, dá mu pouze rukou a pouze symbolicky, přestože ho vzrušují střední a velké výprasky (symbolické ne). Dominik musí počítat s možností, že Martin si přes slipy nenchá dáít nikdy a nesmí si to na něm vynucovat. Pokud se toho nedočká, tak se mohou prostě rozejít.

 

Příklad 3

Submisivní Pavel 15 let chce dostávat střední až větší výprasky přes džíny, slipy a na holou. Dominantní Robert 20 let dává menší až střední výprasky přes džíny, přes slipy a na holou. Tady se oba mohou poměrně snadno dohodnout. Z popisu ale vyplývá, že Robert je citlivější a „měkčí“ a že se od něj Pavel zřejmě nedočká většího výprasku. I tato situace může nastat. V tomot výjimečném případě se musí přizpůsobit Pavel.

 

Sumbisivní se tedy přizpůsobuje pouze výjimečně v případě, že chce dostat větší výprask, než jaký chce dát dominantní. Obráceně to samozřejmě nejde, protože větší výprask, než chcem by ho bolel a nebyl by mu příjemný.

 

Obecně platí pro submnisivní spankery, aby se nikdy nenechali nutit do aktivit, které nechtějí. Pro dominantní spankery zase platí, že musí vždy dodržet to, co si předem dohodli a nikdy si nevynucovat na submisivním spankerovi to, co on nechce.Přidání komentáře k článku První radyNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Milan Laminát aspol
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.